Restaurace

Steak_abeluv mlyn Navštivte restauraci Ábelův mlýn, kde vám své speciality uvaří Josef Šámal, šéfkuchař a majitel restaurace a jeho tým. V našem hostinci vaříme poctivá jídla s důrazem na regionální produkty a čerstvé sezónní suroviny. Ochutnat u nás můžete například místní lažanské mošty, rohozecké pivo, BIO šťávy od Vericha, naše limonády, piva z malých regionálních pivovarů a někdy i jehněčí či králíka z nedalekých farem. Jídelní lístek obměňujeme v závislosti na sezóně a nabídce našich dodavatelů třeba i dvakrát týdně. V letních měsících je nabídka kvůli provozu mnohem jednodušší než v měsících zimních, kdy je čas "si hrát":).
Jarmark_abeluv mlyn Dvakrát do roka pořádáme na naší louce u potoka náš již tradiční JARMARK. 
Na tento jediný den vyroste na naší louce kolem třiceti stánků s různým, ale poctivě vyráběným, sortimentem. Tento "projekt" vznikl na podporu místních menších výrobců a řemeslníků.
Jste srdečně zváni.
Masopust_abeluv mlyn Masopust na Dlaskově statku. Každý rok v zimě se na Dlaskově statku pořádá tradiční MASOPUST, který vrcholí průvodem masek. Rej masek obchází Dolánky a zakončuje průvod u nás, kde probíhá vinšování hospodáři a pohoštění průvodu.

Výborné jídlo v Českém ráji
…
Výborné jídlo v Českém ráji

Tvorba webových stránek - programátorské studio Rascasone