Restaurace

Steak_abeluv mlyn V Ábelově mlýně v Dolánkách u Turnova, nealeko řeky Jizery a zámku Hrubý Rohozec, vaříme pro naše hosty poctivá jídla s důrazem na regionální produkty a čerstvé sezónní suroviny. Ochutnat u nás můžete například místní lažanské mošty, Rohozecké pivo z nedalekého pivovaru, naše limonády, piva z malých regionálních pivovarů a někdy i jehněčí či králíka z nedalekých farem. Jídelní lístek obměňujeme v závislosti na sezóně a nabídce našich dodavatelů. V letních měsících je nabídka kvůli provozu mnohem jednodušší než v měsících zimních, kdy je čas "si hrát", ale v každém ročním období se snažíme uspokojit naše hosty nabídkou z našeho malého jídelného a i nápojového lístku.
Jarmark_abeluv mlyn Dvakrát do roka pořádáme na naší louce u potoka náš již tradiční JARMARK. 
Na tento jediný den vyroste na naší louce kolem dvaceti stánků s různým, ale poctivě vyráběným, sortimentem. Tento "projekt" vznikl na podporu místních menších výrobců a řemeslníků. Na další JARMARK NA LOUCE se můžete těšit již 20. června 2020.
Masopust_abeluv mlyn Masopust na Dlaskově statku. Každý rok v zimě se na Dlaskově statku pořádá tradiční MASOPUST, který vrcholí průvodem masek. Rej masek obchází Dolánky a zakončuje průvod u nás, kde probíhá vinšování hospodáři a pohoštění průvodu. Letos nás navštívil průvod v sobotu 15. února.

Výborné jídlo v Českém ráji
…
Výborné jídlo v Českém ráji

Tvorba webových stránek - programátorské studio Rascasone